Domů Průběh objednávky
  • +420 774 844 618
  • kontakt@dantemedia.cz

Průběh objednávky

Výběr produktu

Poté, co se rozhodnete pro produkt, který potřebujete, projděte si, prosím, nabídku na našich stránkách. Zvláště doporučujeme stránku s nejčastějšími otázkami a odpověďmi.

Poptávka

Poptávku je možné zadat telefonicky, přes webové rozhraní nebo e-mailem. V sekci kontakty najdete pracovníka zodpovědného za každý z našich produktů.

Potvrzení

V případě, že zadáváte objednávku online, budeme ji potvrzovat do 24 hodin od vašeho zadání. Můžete si zvolit, zda Vás máme kontaktovat telefonicky nebo pomocí e-mailu. Během tohoto kontaktu budou upřesněny parametry objednávky, bude vám sdělena přibližná cena a doba vyhotovení objednávky, případně další nezbytné informace.

Osobní schůzka

Je možné se domluvit na osobní schůzce a to přímo u Vás, nebo v centrále naší firmy. Po tomto kontaktu je vaše objednávka závazná a začíná se zpracovávat. Pokud dojde ke změně z vaší strany, kontaktujte, prosím, neprodleně našeho pracovníka.

Vyhotovení objednávky

Během domluveného termínu bude vaše objednávka dokončena a bude vám oznámeno její odeslání, případně domluvena jiná cesta doručení.

Doručení

Je možné zvolit osobní doručení, doručení objednávky prostřednictvím kurýra nebo České pošty. Pokud půjde pouze o tiskovou přípravu, elektronické dokumenty vám budou zaslány na zvolený e-mail. Po přijetí zásilky rozbalte produkty a zkontrolujte jejich stav. V případě jakýchkoliv problémů, nás prosím kontaktujte a my vše vyřídíme k vaší spokojenosti.

Speciální případy

Při speciálních objednávkách Vás budeme informovat o dalších postupech. To se týká například výroby ročenky nebo pravidelných novin, kde je potřeba předat data (např. fotky) před zahájením samotného zpracování.

Zasílání dat

Pro každého klienta jsme připraveni v krátké době zřídit FTP přístup na náš server. Díky vysokorychlostnímu připojení pak výměna dat může probíhat v reálném čase.