Domů O firmě Zásady naší firmy
  • +420 774 844 618
  • kontakt@dantemedia.cz

Zásady naší firmy

Naše podnikání je postaveno na základě strategie výhra – výhra, což znamená vycházení vstříc našim zákazníkům. Díky tomu můžeme navazovat oboustranně výhodné obchodní vztahy. Budeme se vždy snažit najít řešení, které bude pro nás i naše zákazníky výhodné. To zaručujeme dobrou cenou, rychlou domluvou a vždy kvalitní službou.

Náš zákazník, náš pán

Naše zkušenosti nám říkají, že co zákazník, to jiné přání. Proto se snažíme vyjít každému přání vstříc pomocí řešení ušitých přímo na míru. Univerzální řešení rádi necháváme pro konkurenci. Snad žádné jiné motto nedokáže lépe vystihnout myšlenku naší firmy. Dobře si uvědomujeme, že sny, přání a požadavky našich zákazníků jsou pro podnikání to nejdůležitější. Proto se vám snažíme co nejlépe naslouchat, abychom dokázali splnit každé vaše přání. Říká se, že kdo nechce, hledá důvody. Naopak kdo chce, hledá způsoby. Bylo by odvážné tvrdit, že dokážeme všechno na světě. Ale pokaždé se snažíme najít způsob, jak maximálně vyhovět přání každého zákazníka.

Nezáleží na velikosti zakázky, na které s vámi spolupracujeme. Přistupujeme ke každému zákazníkovi stejně, všichni jsou pro nás stejně důležití. Naším přáním je, aby se k nám každý zákazník rád vracel. Dlouhodobá spolupráce je velkým přínosem. Protože jedině pak můžeme splnit zákazníkovo přání ještě dříve, než jej vysloví nahlas.

Komplexní služby

Často se při své práci můžete setkat s problémem úzké specializace dodavatelů služeb. Nedobrovolně se tak stáváte součástí výrobního cyklu a váš vzácný čas plýtváte na práci, kterou my uděláme za vás. Nabízíme nejen kompletní zpracování každé zakázky, ale především zajištění všech podpůrných činností.

Moderní řešení

Máme rádi klasické postupy. Pro některé zákazníky jsou zárukou dobře odvedené práce a jistého výsledku. Jenže svět se mění a často vítězí nové, neokoukané nápady a postupy. Proto jsme vždy připravení nabídnout našim zákazníkům moderní i netradiční řešení.

Náš tým tvoří mladí lidé plní energie. Jsou to odborníci mnoha profesí. Výhoda synergie spočívá v kreativním přístupu k řešení problémů. Díky zkušenostem z jiných oborů vidí další možnosti a způsoby tam, kde ostatní veškeré snažení už dávno vzdali.

Zodpovědné podnikání

Jen ten, kdo dokáže převzít plnou odpovědnost nejenom za sebe, ale i za své okolí, si zaslouží důvěru. Při naší práci se díváme okolo sebe a uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme nejen vůči našim zákazníkům, ale také celé společnosti. Podporujeme neziskové organizace, které dělají svět lepším. Nezapomínáme na recyklaci, využívání fair trade výrobků ani na etická pravidla fair-play podnikání.

Přesvědčte se sami, že naše zásady nejsou jen prázdnými slovy.